Dorota Łukaszuk

Odwiedź nas też na Facebooku!

Dzięki stałej opiece lekarza geriatry i nadzoru pielęgniarskiego seniorzy czują się u nas bezpiecznie jak we własnym domu. Mieszkańcy Sekwoi objęci są opieką dietetyka, dzięki czemu otrzymują każdego dnia pięć posiłków dostosowanych do własnych potrzeb i upodobań. Nasi podopieczni objęci są całodobową opieką, wsparciem psychologicznym i terapią zajęciową co gwarantuje, że w Domu Seniora Sekwoja nie będą się nudzić.

Dorota Łukaszuk

Moim celem zawodowym jest opieka medyczna nad całymi rodzinami z uwzględnieniem dzieci i osób starszych. Organizuję też opiekę nad osobami starszymi wymagającymi opieki całościowej, zabiegów pielęgniarskich, wsparcia psychologa lub dietetyka.
Kształciłam się przez 4 lata w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana w Warszawie w latach 1988-1992, Warszawskiej Akademii Medycznej od 1992r. do 1998r. Zrobiłam także specjalizację z Geriatrii i Medycyny Rodzinnej w latach 2000-2009. Moim doświadczeniem zawodowym jest:

Od kilku lat odpowiadam także na pytania czytelników popularnych czasopism, tj.: Przyjacióka, Prawdziwe życie, Okruchy życia, Vita.